Οι φοιτητές που θα αποφοιτήσουν από το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών πρέπει να αποστείλουν στη Γραμματεία τα παρακάτω δικαιολογητικά:

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

1.     Αίτηση Πτυχίου / Υπεύθυνη Δήλωση για τη Συμμετοχή σε Τελετή Ορκωμοσίας.

2.     Έντυπο Επικαιροποίησης Προσωπικών Στοιχείων Φοιτητή. (Τα στοιχεία επικοινωνίας και η διεύθυνση κατοικίας θα πρέπει να είναι σωστά συμπληρωμένα καθώς τα πτυχία θα αποσταλούν με υπηρεσία ταχυμεταφοράς).

3.     Δήλωση Ενημέρωσης Επεξεργασίας Προσωπικών Δεδομένων.

4.     Φωτοτυπία Αστυνομικής Ταυτότητας

Η προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών είναι από Παρασκευή  19/02/2021 έως Παρασκευή 26/02/2021.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

v Στην Αίτηση πτυχίου αναγράφετε τις αλλαγές που θέλετε να γίνουν στα μαθήματα του 6ου και του 8ου Εξαμήνου.

v Όσοι Φοιτητές/Φοιτήτριες οφείλουν βιβλία στην Βιβλιοθήκη δεν θα μπορέσουν να ορκιστούν.

Τα δικαιολογητικά μπορούν να σταλούν ταχυδρομικά (Γραμματεία Οικονομικών Επιστημών, Μεταβατικό Κτίριο, Πανεπιστημιούπολη Δουρούτης, Τ.Κ. 45110, Ιωάννινα) ή με e-mail στο mail της Γραμματείας gramecon@uoi.gr.

Η τελετή ορκωμοσίας θα πραγματοποιηθεί με τηλεδιάσκεψη τη Δευτέρα 22 Μαρτίου 2021 και ώρα 11:00 π.μ..

Οδηγίες για τη διαδικασία θα δοθούν με επόμενη ανακοίνωση από τη Γραμματεία.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος

Σημαντική ημερομηνία: 26 Φεβρουαρίου 2021