Το πρώτο μάθημα «ΑΓΓΛΙΚΑ για ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ» (Επιλογής) θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά και σύμφωνα με το ανηρτημένο πρόγραμμα του Τμήματος, τη Δευτέρα, 15 Φεβρουαρίου 2021, ώρα 09.00π.μ.

Οι φοιτητές που ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν το συγκεκριμένο μάθημα εισέρχονται στην πλατφόρμα Microsoft Teams (MS TEAMS) χρησιμοποιώντας τα στοιχεία του ιδρυματικού τους λογαριασμού (username and password) και επιλέγουν την ΟΜΑΔΑ (TEAM) «ECON_Course: English for Banking and Management».

Ο κωδικός της ΟΜΑΔΑΣ είναι: frkkzjd

Το αντίστοιχο μάθημα στο e-course είναι κλειδωμένο και ο κωδικός θα δοθεί στους συμμετέχοντες στο πρώτο μάθημα.

Παρακαλώ να διαβάσετε προσεκτικά την ανακοίνωση και τα επισυναπτόμενα έγγραφα σχετικά με τα εξ αποστάσεως μαθήματα στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων μέσω του MsTeams.

Εξ αποστάσεως Μαθήματα μέσω της Πλατφόρμας Σύγχρονης Εκπαίδευσης MS Teams

Εάν αντιμετωπίσετε κάποιο πρόβλημα, μπορείτε να επικοινωνήσετε ηλεκτρονικά μαζί μου στο: thtselig@uoi.gr

Looking forward to seeing you all in our online class!

Η διδάσκουσα,

Θ. Τσελίγκα