Εκδήλωση ενδιαφέροντος

Το Εργαστήριο Εφαρμογών Πληροφορικής και Υπολογιστικών Οικονομικών (ΕΕΠΥΟ) διοργανώνει εκπαιδευτική επίσκεψη στο Γραφείο Προϋπολογισμού του Κράτους στη Βουλή για ενημέρωση με θέματα που αφορούν τον προϋπολογισμό και τον απολογισμό του κράτους.
Παρόμοια επίσκεψη έχει πραγματοποιηθεί και στο παρελθόν (εισηγήσεις στο τέλος της σελίδας)

Επίσκεψη φοιτητών του τμήματος Οικονομικών Επιστημών στο Γραφείο Προϋπολογισμού του Κράτους στη Βουλή

Αν σας ενδιαφέρει η συμμετοχή σας παρακαλώ επικοινωνήστε με το εργαστήριο (aicel@uoi.gr) το αργότερο έως και την Τετάρτη 17/11.
Η επίσκεψη είναι προγραμματισμένη για την 1η Δεκεμβρίου.
Αναχώρηση 30/11 11:30πμ από Ιωάννινα, επιστροφή 1/12 5μμ από Αθήνα.
Η μετακίνηση γίνεται με το λεωφορείο του πανεπιστημίου (χωρίς κόστος).
θα πρέπει να φροντίσετε για τη διαμονή σας.

Το ΕΕΠΥΟ αναζητεί επίσης συνεργάτες (έμμισθη πρακτική άσκηση) για τη δημιουργία ηλεκτρονικής βάσης δεδομένων που αφορά τα στοιχεία απολογισμών του κράτους (1832-σήμερα).
Αν ενδιαφέρεστε επικοινωνήστε με το ΕΕΠΥΟ.

Αθανάσιος Σταυρακούδης
Αναπληρωτής Καθηγητής