Το συνέδριο HR Conference “NextGenHR” που θα λάβει χώρα στις 6 Νοεμβρίου στη Θεσσαλονίκη,  απευθύνεται αποκλειστικά σε επαγγελματίες του ανθρώπινου δυναμικού (HR), όπως εσάς και τους φοιτητές του τμήματος σας, και στοχεύει στην ανάδειξη των νέων τάσεων, προκλήσεων και ευκαιριών που αντιμετωπίζει ο τομέας σήμερα.

Το πρόγραμμα του συνεδρίου περιλαμβάνει εκλεκτούς ομιλητές, ενδιαφέρουσες συζητήσεις, workshops και πολλές άλλες δραστηριότητες που στοχεύουν στην ενίσχυση των γνώσεων, όπως και πολλές ευκαιρίες δικτύωσης για τους ειδικούς του τομέα.

Η παρουσία και η ενεργή σας συμμετοχή σε αυτό το συνέδριο εκπροσωπεί μια σπουδαιότατη συνεισφορά προς την επιστήμη των ανθρώπινων πόρων και την πρακτική των κορυφαίων επιχειρησιακών πεδίων.

Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε εκεί και να μοιραστούμε αυτήν την εμπειρία μαζί σας.

Αφορά: Όλους, Φοιτητές

Σημαντική ημερομηνία: 6 Νοεμβρίου 2023