Το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών προγραμματίζει ενημερωτική εκδήλωση για τους πρωτοετείς φοιτητές για τη χρήση των υπηρεσιών της Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων την Τετάρτη 16 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 11:30 πμ στο Αμφιθέατρο της Κεντρικής Βιβλιοθήκης.

Όσες φοιτητικές παρατάξεις ή φοιτητικές ομάδες του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών επιθυμούν να απευθύνουν σύντομο χαιρετισμό/καλωσόρισμα στους πρωτοετείς φοιτητές, παρακαλούνται να ενημερώσουν σχετικά τον Πρόεδρο του Τμήματος Νικόλαο Μυλωνίδη μέσω email (nmylonid@uoi.gr) το αργότερο έως την Κυριακή 13/10/2019 και ώρα 12:00 το μεσημέρι.

Ο χαιρετισμός των φοιτητικών παρατάξεων / ομάδων θα λάβει χώρα πριν την έναρξη της ενημερωτικής εκδήλωσης για τις υπηρεσίες της βιβλιοθήκης.

Ο Πρόεδρος του Τμήματος

Νικόλαος Μυλωνίδης