Σύμφωνα με τις οδηγίες του Υπουργείου Παιδείας (αρ. πρωτ. 2293/Ζ1–10.01.2022), οι φοιτητές/τριες που τεκμηριωμένα νόσησαν από COVID-19 (δηλαδή εμφανίστηκαν ως νοσούντες στο EDUPASS), κατά τη διάρκεια της κανονικής εξεταστικής περιόδου και είχαν ενημερώσει εγκαίρως με email τους διδάσκοντες, μπορούν να συμμετάσχουν στην επαναληπτική εξεταστική που θα πραγματοποιηθεί στο διάστημα από 22/2/2022 έως 25/2/2022.

Όλες οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν στην Αίθουσα ΙΙ του Κτιρίου της Κεντρικής Βιβλιοθήκης.

Οι φοιτητές/τριες που δικαιούνται να συμμετάσχουν στην επαναληπτική εξεταστική θα ενημερωθούν στο ακαδημαϊκό email τους για την ακριβή ημέρα και ώρα της εξέτασης του κάθε μαθήματος.

Τονίζεται ότι η επαναληπτική εξεταστική ΔΕΝ αφορά άλλους φοιτητές παρά μόνο όσους θα ειδοποιηθούν στο ακαδημαϊκό τους email.

Συντάκτης: Μέλος ΔΕΠ

Αφορά: Όλους, Φοιτητές, Μέλη ΔΕΠ