Οι φοιτητές που θα αποφοιτήσουν από το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών πρέπει να αποστείλουν στη Γραμματεία τα παρακάτω δικαιολογητικά:

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

1.     Αίτηση Πτυχίου / Υπεύθυνη Δήλωση για τη Συμμετοχή σε Τελετή Ορκωμοσίας.

2.     Έντυπο Επικαιροποίησης Προσωπικών Στοιχείων Φοιτητή. (Τα στοιχεία επικοινωνίας και η διεύθυνση κατοικίας θα πρέπει να είναι σωστά συμπληρωμένα καθώς τα πτυχία θα αποσταλούν με υπηρεσία ταχυμεταφοράς).

3.     Δήλωση Ενημέρωσης Επεξεργασίας Προσωπικών Δεδομένων.

4.     Φωτοτυπία Αστυνομικής Ταυτότητας

Η προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών είναι από Δευτέρα 28/06/2021 έως Δευτέρα 05/07/2021.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Στην Αίτηση πτυχίου αναγράφετε τις αλλαγές που θέλετε να γίνουν στα μαθήματα του 6ου και του 8ου Εξαμήνου.

Όσοι Φοιτητές/Φοιτήτριες οφείλουν βιβλία στην Βιβλιοθήκη δεν θα μπορέσουν να ορκιστούν.

Τα δικαιολογητικά μπορούν να σταλούν με e-mail στο mail της Γραμματείας gramecon@uoi.gr ή και ταχυδρομικά στη διεύθυνση (Γραμματεία Οικονομικών Επιστημών, Μεταβατικό Κτίριο, Πανεπιστημιούπολη Δουρούτης, Τ.Κ. 45110, Ιωάννινα).

Οδηγίες για την ακριβή ημερομηνία της ορκωμοσίας που θα πραγματοποιηθεί τον Ιούλιο καθώς και για τη διαδικασία θα δοθούν με επόμενη ανακοίνωση από τη Γραμματεία.

Η Γραμματεία του Τμήματος

Αφορά: Όλους