Οι φοιτητές που θα αποφοιτήσουν από το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών πρέπει να προσκομίσουν στη Γραμματεία:

·       Αίτηση Πτυχίου (Επισυνάπτεται)

·       Βεβαίωση από τις Φοιτητικές Εστίες (επισυνάπτεται Υπεύθυνη Δήλωση για όσους δεν διέμειναν στις Φοιτητικές Εστίες)

·       Η Βεβαίωση για τη μη οφειλή βιβλίων από τη Βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου θα γίνει αυτεπάγγελτα από τη Γραμματεία.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Όσοι Φοιτητές/Φοιτήτριες οφείλουν βιβλία δεν θα μπορέσουν να ορκιστούν.

·       Φωτοτυπία Αστυνομικής Ταυτότητας

Τα δικαιολογητικά μπορούν να σταλούν ταχυδρομικά ή σκαναρισμένα με e-mail στο mail της Γραμματείας gramecon@uoi.gr.

Η προθεσμία υποβολής των δικαιολογητικών είναι από τη Δευτέρα 04-11-2019 ως την Παρασκευή 08/11/2019 και ώρες 09.00-13.00.

Η ορκωμοσία του Τμήματος θα πραγματοποιηθεί στις 2 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 12.30 στην αίθουσα Γεώργιος Μυλωνάς.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι απόφοιτοι θα πρέπει πριν από την τελετή της Ορκωμοσίας να περάσουν υποχρεωτικά από τη Γραμματεία του Τμήματος από τις 10.30 ως τις 12.00 για την παραλαβή εγγράφων που τους αφορούν.

Η Γραμματεία σας εύχεται Καλή Σταδιοδρομία

Σημαντική ημερομηνία: 8 Νοεμβρίου 2019