Η ορκωμοσία έχει προγραμματιστεί για την Τετάρτη 10 Απριλίου 2024 στις 10:30 π.μ. στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων «Γ. Μυλωνάς» (πάνω από το φοιτητικό εστιατόριο).

Οι φοιτητές που θα αποφοιτήσουν από το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών πρέπει να προσκομίσουν στη Γραμματεία τα παρακάτω δικαιολογητικά (Επισυνάπτονται):

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

1.     Αίτηση Πτυχίου / Υπεύθυνη Δήλωση για τη Συμμετοχή σε Τελετή Ορκωμοσίας.

2.     Έντυπο Επικαιροποίησης Προσωπικών Στοιχείων Φοιτητή

3.     Δήλωση Ενημέρωσης Επεξεργασίας Προσωπικών Δεδομένων.

4.     Φωτοτυπία Αστυνομικής Ταυτότητας

Η προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών είναι από Τρίτη 27/02/2024 έως Πέμπτη 07/03/2024.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

v Στην Αίτηση πτυχίου αναγράφετε όποιες αλλαγές θέλετε να γίνουν στα μαθήματα του 6ου και του 8ου Εξαμήνου.

v Όσοι Φοιτητές/Φοιτήτριες οφείλουν βιβλία στην Βιβλιοθήκη δεν θα μπορέσουν να ορκιστούν.

Τα δικαιολογητικά μπορούν να σταλούν και ταχυδρομικά στη διεύθυνση (Γραμματεία Οικονομικών Επιστημών, Μεταβατικό Κτίριο, 1ος Όροφος, Πανεπιστημιούπολη Δουρούτης, Τ.Κ. 45110, Ιωάννινα) ή ηλεκτρονικά στο e-mail στο της Γραμματείας gramecon@uoi.gr.

a2-aitisi-ptychioy-diplomatos.docx
a7a-oloklirosi-eggrafis.docx