Υπενθυμίζουμε στους τελειόφοιτους/τες του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών που έχουν παραλάβει Βεβαίωση Ολοκλήρωσης Σπουδών και συμμετέχουν στην τελετή ορκωμοσίας που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 23 Ιουλίου 2024 στις 13:00 μ.μ. στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων «Γ. Μυλωνάς» (πάνω από το φοιτητικό εστιατόριο) τα εξής:

1. Το πρωτόκολλο ορκωμοσίας και τα λοιπά έγγραφα θα υπογραφούν από τους τελειόφοιτους/τες στη Γραμματεία του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών από τις 11:00 π.μ. – 11:30 π.μ. την ημέρα της ορκωμοσίας.

2. Οι τελειόφοιτοι θα πρέπει να βρίσκονται τουλάχιστον μισή ώρα νωρίτερα στην αίθουσα τελετών ώστε να παραλάβουν την τήβεννο με την επίδειξη της αστυνομικής τους ταυτότητας.

3. Απαγορεύεται αυστηρά η χρήση κόρνας και η ρίψη κομφετί μέσα στην αίθουσα τελετών.
Η Γραμματεία του Τμήματος

Αφορά: Όλους

Σημαντική ημερομηνία: 23 Ιουλίου 2024

odigies-gia-tin-orkomosia-ton-teleiofoiton-toy-tmimatos-oikonomikon-epistimon.pdf