Οι φοιτητές που θα αποφοιτήσουν από το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών πρέπει να προσκομίσουν στη Γραμματεία τα παρακάτω δικαιολογητικά:

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

1. Αίτηση Πτυχίου / Υπεύθυνη Δήλωση για τη Συμμετοχή σε Τελετή Ορκωμοσίας
  2. Έντυπο Επικαιροποίησης Προσωπικών Στοιχείων Φοιτητή.
  3. Δήλωση Ενημέρωσης Επεξεργασίας Προσωπικών Δεδομένων.
  4. Φωτοτυπία Αστυνομικής Ταυτότητας

Η προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών είναι από Τρίτη 30/06/2020 έως Δευτέρα 06/07/2020.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

• Στην Αίτηση πτυχίου αναγράφετε ότι αλλαγές θέλετε να γίνουν στα μαθήματα του 6ου και του 8ου Εξαμήνου.
  • Όσοι Φοιτητές/Φοιτήτριες οφείλουν βιβλία στην Βιβλιοθήκη δεν θα μπορέσουν να ορκιστούν.

Τα δικαιολογητικά μπορούν να σταλούν και ταχυδρομικά (Γραμματεία Οικονομικών Επιστημών, Μεταβατικό Κτίριο, Πανεπιστημιούπολη Δουρούτης, Τ.Κ. 45110, Ιωάννινα) ή με e-mail στο mail της Γραμματείας gramecon@uoi.gr.

Η ανακοίνωση για την ημερομηνία και τη διαδικασία της τελετής ορκωμοσίας θα ανακοινωθεί προσεχώς από τη Γραμματεία.

Η Γραμματεία του Τμήματος

aitiseis-ptychioy-ioylios-2020.pdf