Εκδήλωση Καλωσορίσματος Πρωτοετών Φοιτητών

Την Τετάρτη 13 Οκτωβρίου 2021 και ώρα 11:00 πμ θα πραγματοποιηθεί η εκδήλωση καλωσορίσματος των πρωτοετών φοιτητών ακαδημαϊκού έτους 2021-2022, του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Αμφιθέατρο της Κεντρικής Βιβλιοθήκης.

Για την είσοδό τους στο Αμφιθέατρο οι φοιτητές υποχρεούνται να φέρουν σε έντυπη μορφή το πιστοποιητικό εμβολιασμού ή βεβαίωση νόσησης ή βεβαίωση έγκυρου αρνητικού αποτελέσματος διαγνωστικού ελέγχου (μοριακού ή rapid) από το gov.gr, καθώς και σχετικό έγγραφο ταυτοπροσωπίας (φοιτητική ταυτότητα ή αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο).

Η χρήση προστατευτικής μάσκας (απλής χειρουργικής ή υφασμάτινης με κατάλληλες προδιαγραφές) είναι υποχρεωτική για όλους.

Όσες φοιτητικές ομάδες του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών επιθυμούν να απευθύνουν σύντομο χαιρετισμό/καλωσόρισμα στους πρωτοετείς φοιτητές, παρακαλούνται να ενημερώσουν σχετικά τον Πρόεδρο του Τμήματος Νικόλαο Μυλωνίδη (email: nmylonid@uoi.gr) το αργότερο έως τη Δευτέρα 11/10/2021 και ώρα 12:00 το μεσημέρι.

Σημαντική ημερομηνία: 13 Οκτωβρίου 2021

ekdilosi-kalosorismatos-protoeton-foititon.docx