ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες του Τμήματός μας να εγγραφούν ΑΜΕΣΑ στα e-courses των μαθημάτων που παρακολουθούν, ώστε να λαμβάνουν τις ειδοποιήσεις των διδασκόντων που αφορούν την εξ΄αποστάσεως διδασκαλία των μαθημάτων.

Θα ακολουθήσουν νεότερες ανακοινώσεις για την ημερομηνία έναρξης των εξ΄αποστάσεως μαθημάτων με οδηγίες για τη σύνδεσή τους σε αυτά.

Τα εξ΄αποστάσεως μαθήματα θα πραγματοποιηθούν μέσω της πλατφόρμας Microsoft Teams όπως έχει ανακοινωθεί στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (www.uoi.gr). Είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ για τη συμμετοχή σας στα εξ΄αποστάσεως μαθήματα να ακολουθήσετε τις οδηγίες στην ανακοίνωση του Πανεπιστημίου για τη λήψη και εγκατάσταση του Office365 και του Microsoft Teams.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος

Αφορά: Φοιτητές, Μέλη ΔΕΠ